Tisková zpráva: naše cíle ve volbách, setkání s K. Havlíčkem v pátek 23. 9., poděkování voličům v pondělí 26. 9.

21.09.2022

Karel Havlíček 23. 9. navštíví Hradec Králové

V pátek 23. 9. navštíví Hradec Králové místopředseda hnutí ANO a místopředseda Poslanecké sněmovny Karel Havlíček. V 11 hodin se setká s obyvateli Hradce Králové na náměstí 28. října u mobilní ANO kanceláře, spolu s kandidátkou na primátora Janou Šandovou.

Tímto setkáním s občany hradecké ANO symbolicky završí svou kampaň před komunálními volbami, v rámci níž, se kandidáti setkávali s Hradečáky celé září právě na náměstí 28. října v mobilní ANO kanceláři.

Cíle hradeckého ANO v komunálních volbách

Hradecké ANO jde do komunálních voleb s cílem minimálně obhájit 11 mandátů, které mělo v zastupitelstvu města v dosavadním období a ideálně ještě počet zastupitelů za ANO rozšířit. V návaznosti na tyto cíle byla sestavována kandidátka z hlediska jednotlivých osobností a jejich profesí i pořadí kandidátů.

Jednoznačným cílem hnutí ANO v Hradci Králové je stát se vítězem hradeckých komunálních voleb, pokud možno s co nejvýraznějším odstupem a následně, vzhledem k počtu mandátů, sestavovat nové vedení města, aby mohl skutečně měnit Hradec k lepšímu. Naším přáním je změnit způsob práce zastupitelstva z nesmyslného politikaření ke vzájemné spolupráci a společném hledání nejlepších řešení pro Hradec.

.

Poděkování voličům v pondělí 26. 9.

Komunální volby hradecké ANO definitivně zakončí setkáním se svými voliči za účelem jim poděkovat za jejich podporu. Setkání se uskuteční v pondělí 26. 9. od 17 hodin na náměstí 28. října u mobilní ANO kanceláře.

Vedle poděkování, zde voličům představíme nové zastupitele a seznámíme je s našimi nejbližšími kroky i povolebními vyjednáváními.