AKTUÁLNÍ INFORMACE A TISKOVÉ ZPRÁVY


Máme nové noviny! 

Ve vašich schránkách, ale přečíst si je můžete už teď: 


Volte naše, ať je zase líp! 

Ano, uteklo to a 23. a 24. září, je to pátek a sobota, proběhnou komunální a někde i senátní volby. A to vše v době, kdy Česko drtí energetická krize a vláda čelila hlasování o nedůvěře kvůli aférám hnutí STAN. 

Příjemné čtení! Prosíme Vás o Váš hlas pro naši kandidátku č.11 - stačí jeden křížek nahoře u názvu strany ANO a vylosovaného č. 11 - tím uděláte to nejlepší pro to, aby ANO, tohle je Hradec Králové bylo co nejsilnější a mělo šanci zabránit stranám pětikoalice, aby vládly Hradci Králové.

Prosíme Vás o Váš hlas pro naši kandidátku č.11 - stačí jeden křížek nahoře u názvu strany ANO a vylosovaného č. 11 - tím uděláte to nejlepší pro to, aby ANO, tohle je Hradec Králové bylo co nejsilnější a mělo šanci zabránit stranám pětikoalice, které již směle ohlašují povolební koalici bez ANO, aby vládly Hradci Králové. Předem Vám velmi děkujeme...

23.09.2022

Dnes jsme zaznamenali na Twitteru zmíňku pana redaktora Weinera, že jsme se dosud nevyjádřili k záležitost s příspěvkem na fb J. Gelbiče - skutečnost je taková, že celou věc jsme vysvětlili obratem, hned 6. 9. na našem fb - facebook.com/AnoHradec - původní vysvětlení tedy uveřejňujeme i zde: